Wyniki konkursu ,,Orzeł Ortograficzny”

20 października 2022r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie ,,Orzeł Ortograficzny”. Uczniowie wykazali się znakomitą wiedzą ortograficzną. Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody.
Laureaci konkursu:
Radosław C. klasa II b – 1. miejsce w szkole, 1. miejsce wśród uczniów klas 2 (9. miejsce w kraju)
Sławek D. z klasy III b i Nikola S. III a – 2. miejsce w szkole, 1. miejsce wśród uczniów klas 3 (14. miejsce w kraju)
Zosia A. z klasy III b – 3. miejsce w szkole, 2. miejsce w wśród uczniów klas 3 (18. miejsce w kraju)
Staś W. z klasy II a – 4. miejsce w szkole, 2. miejsce wśród uczniów klas 2 (22. miejsce w kraju)
Jaś Z. z klasy II b – 5. miejsce w szkole, 3. miejsce wśród uczniów klas 2 (27. miejsce w kraju)
Gabrysia R. z klasy II b – 6. miejsce w szkole, 4. miejsce wśród uczniów klas 2 (34. miejsce w kraju)
Lena L. z klasy III a – 7. miejsce w szkole, 3. miejsce wśród uczniów klas 3 (48. miejsce w kraju)
Wszystkim uczestnikom gratulujemy!