Zbieramy TALENCIAKI

1 września rozpoczęła się oficjalnie akcja Lidla: „Szkoły pełne Talentów”, której celem jest wsparcie talentów naszych dzieci i zmobilizowanie lokalnej społeczności do wsparcia działań szkoły. Firma rozpoczęła wydawanie „Talenciaków” w swoich sklepach!
Nasza szkoła dołączyła do akcji, dlatego prosimy o wsparcie. Za każde wydane 50 zł w sklepach Lidl (w zakupach musi znaleźć się owoc lub warzywo) kasjer wyda jednego „Talenciaka”. Zebrane „Talenciaki” przynieście do szkoły i wrzućcie do specjalnego pudełka, które znajduje się na stoliku przy dyżurce. Wymienimy je na super nagrody wspierające edukację i zabawę. Można również samemu zarejestrować kupon na stronie:

W tym roku przygotowano wielką niespodziankę!
Pierwsze 10 zarejestrowanych szkół, które zdobędą minimum 1000 Talenciaków na swoim koncie otrzyma specjalny prezent!
Dlatego nie zwlekajcie i zbierajcie „Talenciaki” jak najszybciej!