Przejdź do treści

XXVI Integracyjny Bal Karnawałowy

W niedzielę, 14 stycznia 2024 r., wolontariusze SP 384 uczestniczyli w XXVI Integracyjnym Balu Karnawałowym „KOLOROWO-KOMIKSOWO”, zorganizowanym przez Fundację „Świat na Tak” dla osób z niepełnosprawnością. Wydarzenie miało miejsce w budynku Ośrodka Sportu i Rekreacji Bemowo w Warszawie i rozpoczęło się od wspólnie, w sposób uroczysty, odtańczonego poloneza. Sala balowa była pięknie przystrojona, a przy okrągłych stołach zasiadali zaproszeni goście i ich opiekunowie – wolontariusze. Wspólny posiłek, a potem tańce, bardzo mocno zintegrowały wszystkich uczestników. Na zakończenie zabawy wszyscy zostali poczęstowani wspaniałym tortem.

Podczas Balu pełniliśmy funkcje: wolontariusz opiekun – przyjaciel osoby z niepełnosprawnością oraz dbaliśmy o porządek na stołach.

Bardzo serdecznie dziękujemy mamom naszych wolontariuszy, które nam cały czas towarzyszyły i bardzo pomagały!

Skip to content