Przejdź do treści

Ach, co to był za BAL…!

W czwartek, dnia 8 lutego 2024 roku, w pięknie udekorowanej specjalnie na tą okazję sali gimnastycznej naszej szkoły, odbyły się trzy bale karnawałowe. Od godz. 10.00 bawiły się dzieci klas I – III, od godz. 12.30 uczniowie z klas IV – V, a od godz. 18.00 młodzież kl. VI – VIII. Od samego rana w szkole można było zauważyć radosną, karnawałową atmosferę: dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek i filmów; były królewny, księżniczki, policjanci, sportowcy, wróżki, królowie, rycerze itp.! Podczas pląsów i konkursów wszyscy wspaniale się bawili! Dzień dostarczył wiele pozytywnych emocji i przeżyć nie tylko dzieciom, ale również dorosłym. Gorące podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w zorganizowanie tego wspaniałego dnia, szczególnie rodzicom naszych uczniów!
Skip to content