Nasza uczennica Wicemistrzynią Polski

Przekazujemy wspaniałe wieści o sukcesie naszej uczennicy Kariny Francuz (zawodniczki Akademii Sportu i Karate w Warszawie), która została Wicemistrzynią Polski w konkurencji kata indywidualne w Ogólnopolskim Pucharze Dzieci organizowanym w miniony weekend w Poznaniu.
Uzyskany wynik pozwala jej na udział w Pucharze Świata Dzieci, który w październiku zostanie rozegrany w Cambrils w Hiszpanii.
Akademię Sportu i Karate z Ursynowa reprezentowało 27 zawodników Kadry Klubu. W zawodach wzięło udział 800 zawodników z 53 klubów z całej Polski. W niektórych kategoriach było po 60 zawodników a zawody trwały całe dwa dni. Karatecy klubu stanęli na wysokości zadania i powrócili do Warszawy z dorobkiem 9 medali: 2 złotych, 5 srebrnych i 2 brązowych krążków!