Ach, co to był za BAL…

Integracyjny Bal Karnawałowy to wielkie wydarzenie charytatywne, które już po raz dwudziesty drugi z rzędu zostało zorganizowane przez Fundację „Świat na Tak”. Tym razem odbyło się ono 1 lutego 2020 r. w Ursynowskim Centrum Sportu i Rekreacji „Arena” przy ul. Pileckiego. W tej wielkiej i pięknej imprezie uczestniczyło ponad 500 osób; byli to wolontariusze z warszawskich szkół oraz osoby z różnego rodzaju niepełnosprawnościami, dla których Bal ten został zorganizowany. W tym roku odbywał się on pod hasłem “W świecie magii i fantazji” i rozpoczął się, jak zawsze, od uroczystego odtańczenia Poloneza. Później było również wiele innych atrakcji, m.in. występy, konkursy, malowanie twarzy, salon fryzjerski, atrakcje przygotowane przez referaty promocji i profilaktyki Straży Miejskiej, no i oczywiście wspaniała muzyka i tańce na parkiecie. A na koniec – degustacja dwóch wielkich tortów i lodów.

Gorąco dziękujemy uczniom naszej szkoły, którzy jako wolontariusze, bardzo ofiarnie pomagali w organizacji tego pięknego przedsięwzięcia.