I Debata Szkolna SP 384

W ubiegłym tygodniu miała miejsce I Debata Szkolna SP 384. Udział w niej wzięli uczniowie reprezentujący wszystkie klasy 1 – 8, dyrekcja, a także przedstawiciele rodziców, zespołu nauczycielskiego oraz samorządu uczniowskiego.

Celem debaty było omówienie ważnych dla uczniów tematów, związanych z właściwym funkcjonowaniem szkoły.

Każdy z reprezentantów klas miał możliwość publicznego wystąpienia, poruszenia kwestii wymagających zmian oraz przedstawienia własnych pomysłów.

Podsumowując na koniec debatę, Pani Dyrektor zapewniła, że wszystkie zagadnienia zostaną dogłębnie przeanalizowane, a w przypadku najczęściej wymienianych spraw, zmiany, w miarę możliwości, zostaną jak najszybciej wprowadzone w życie.

Przedstawiciele rodziców podziękowali za świetną inicjatywę i ze swojej strony zapewnili, że dołożą wszelkich starań, aby szkoła mogła jak najlepiej funkcjonować.