XXVI STOŁECZNA GALA SAMORZĄDOWEGO KONKURSU NASTOLATKÓW

We wtorek, 21 maja 2019 r., delegacja naszych wolontariuszy, na zaproszenie fundacji „Świat na Tak”, uczestniczyła w XXVI Stołecznej Gali Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”, która odbyła się w Teatrze „Komedia” na Żoliborzu.
Podczas uroczystej gali nagrodzeni zostali młodzi uczniowie, którzy angażują się w działania wykraczające poza ich codzienne obowiązki szkolne, poświęcając swój wolny czas na rzecz innych osób.
W uroczystości wzięli udział m.in. Renata Kaznowska – Wiceprezydent m.st. Warszawy, Burmistrzowie Dzielnic, inni zaproszeni goście, a przede wszystkim Pani Poseł Joanna Fabisiak – prezes fundacji „Świat na Tak”. Spotkanie poprowadził Paweł Płuska – dziennikarz TVN.
Oprawę artystyczną uroczystości zapewnił „AB OVO – Teatr Improv”. Improv to znana już na całym świecie sztuka, w której “publiczność rządzi”, czyli decyduje o przebiegu spektaklu. AB OVO to kopalnia śmiechu, interakcji i radości.